Privatumo ir slapukų politika Skaityti daugiau
Nustatykite regioną: Lithuania

NUO 1991 M.

HRX istorija prasidėjo 1991 m., kai pirmasis ir tuo metu vienintelis sunkvežimis iš Suomijos sostinės Helsinkio išvažiavo į Talino uostą Estijoje. Nuo to laiko šeimai priklausanti įmonė išaugo ir išsiplėtė, tačiau joje vis dar vadovaujamasi tomis pačiomis vertybėmis. Stengiamės būti geriausiu logistikos partneriu ir užtikrinti savo klientų sėkmę.

IKI 2021 M.

HRX išaugo ir šiuo metu veikia 6 šalyse, kuriose atidaryti saugūs terminalai ir dirba puikūs darbuotojai. Mūsų terminalai Helsinkyje, Stokholme, Taline, Rygoje, Vilniuje ir Varšuvoje strategiškai patogiose vietose, todėl galime užtikrinti patikimą ir greitą krovinių surinkimą ir gabenimą.
PAŽIŪRĖKITE VAIZDO ĮRAŠĄ APIE MUS IR PAMATYKITE, KAIP DIRBAME.

PAŽIŪRĖKITE VAIZDO ĮRAŠĄ APIE MUS IR PAMATYKITE, KAIP DIRBAME.

NEPRIEKAIŠTINGAS TRANSPORTO PRIEMONIŲ PARKAS
270

NEPRIEKAIŠTINGAS TRANSPORTO PRIEMONIŲ PARKAS

Turime besiplečiantį 270 šiuolaikiškų transporto priemonių parką. Veikiame kiekvienoje vietinėje rinkoje ir išliekame ištikimi savo vertybėms. Visiškai kontroliuojame procesus reikalingus express krovinių gabenimo paslaugoms užtikrinti. Nuosavų terminalų plotas daugiau kaip 12 000 m2., todėl kroviniai bus pristatyti sutartu laiku arba patikimai saugomi mūsų sandėlyje iki kol Jums jo prireiks.
HRX DĖMESIO CENTRE – ŽMONĖS

HRX DĖMESIO CENTRE – ŽMONĖS

Krovininiai automobiliai ir terminalai svarbūs, tačiau viską atlieka mūsų atsidavę darbuotojai. 250 dirbančių atsakingų specialistų – dar vienas svarbus dalykas, kuriuo išsiskiriame iš kitų panašių paslaugų teikėjų.

IŠTIKIMI KOKYBEI

Didžiuojamės teikiamų paslaugų kokybe ir aplinkosaugos sistema, kuria vadovaujamės. Turime kokybės sertifikatą ISO 14001 ir aplinkosaugos sertifikatą ISO 9001. Įmonė „Kiwa Inspecta“ kasmet tikrina, kaip atitinkame nustatytus standartus.

PAGALBA JŪSŲ VERSLUI

GREITIS
GREITIS

Daugelis pažada, tačiau ištesi vos keletas.

LANKSTUMAS
LANKSTUMAS

Mes manome, kad norėdami būti lanksčiausiu ir patikimiausiu verslo partneriu, turime tesėti savo pažadus.

PATIKIMUMAS
PATIKIMUMAS

Didžiuojamės savo vertybėmis.

PAPRASTUMAS
PAPRASTUMAS

Greitai pristatant siuntas svarbu ne tik tai padaryti laiku, bet ir pašalinti atsiradusias kliūtis ir iškart išspręsti iškilusius sunkumus.

p