Privatumo ir slapukų politika Skaityti daugiau
Nustatykite regioną: Lithuania

Šešiose skirtingose ​​šalyse turime savo terminalus, personalą ir mašinas.Todėl galime garantuoti greičiausią sekančios dienos pristatymo paslaugą į / iš Estiją, Suomiją, Danija, Švediją, Latviją, ir Lenkiją. Aprėpiame visą Baltijos regioną ir Skandinaviją.

Nuolat atnaujinamas atomobilių parkas leidžia saugiai ir greitai gabenti beveik visų dydžių pakuotes ir siuntas. Be įprastų logistikos sprendimų, klientams taip pat siūlome gabenti jautrius temperatūrai ir pavojingas krovinius. Jei pageidaujate,galime apdrausti gabenamą krovinį.

Jei reikia, mūsų logistikos ekspertai Jums padės atsakyti į visus, su krovinių gabenimu susijusius klausimus. Beveik trisdešimt metų siekianti HRX istorija suteiki galimybę pasiūlyti geriausias transportavimo paslaugas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Tarptautinis gabenimas už Europos ribų

Jei norite išsiųsti savo siuntą į kitą kontinentą , taip pat galime pasiūlyti savo pagalbą . Turėdami platų partnerių tinklą, mes galime pasiūlyti geriausius siuntų pristatymo laikus ir kainas. Siekdami geriausių rezultatų, aktyviai dirbame su keliais skirtingais oro ir jūrų transporto specialistais. Pridėdami oro ir jūrų transportą prie savo pagrindinių paslaugų, mes lengvai pristatome siuntas iš vieno žemyno į kitą, nesvarbu, ar tai būtų JAV, Pietų Afrika ar Kinija.

Muitinės tarpininkavimo paslaugos

Be to, kad organizuojame tarptautinį transportą ir plėtojame logistikos sprendimus, mes taip pat padedame Jums ruošiant muitinės dokumentus. Ilgametė patirtis padeda HRX tai atlikti kuo tiksliau tiksliau. Taigi mes galime padėti Jums atlikti įvairius muitinės formalumus , o prireikus užpildyti jūsų Intrastato ataskaitą.

Daugiau informacijos apie TIR tranzito sistemą ir Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties konvenciją (CMR).

Užsisakyti HRX transportą lengva naudojantis mūsų patogia internetine užsakymo sistema. Mūsų klientų aptarnavimo ir pardavimų komanda visada pasirengusi atsakyti į jūsų klausimus. Sveiki atvykę į HRX šeimą!