Privatumo ir slapukų politika Skaityti daugiau
Nustatykite regioną: Lithuania

Finland

English Suomi

Estonia

English Estonian

Latvia

English Latvian

Lithuania

English Lithuanian

Poland

English Polish

Sweden

English Svenska

Saugus ir patikimas prekių saugojimas 

HRX klientams paprasta ir patogu laikyti savo prekes pas mus. Sandėliuodami ir laikydami prekes atsižvelgiame į Jūsų norus. Prekes galime sandėliuoti laikyti trumpai arba laikyti ilgesnį laiką.

Savo klientams Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Lenkijoje siūlome sandėliavimą ir įvairias sandėliavimo paslaugas, iš viso daugiau nei 12 000 m2 sandėlio ploto. Nepriklausomai nuo prekių dydžio ir kiekio, mes garantuojame Jums paprasčiausią įmanomą sprendimą. Mūsų modernūs ir saugūs sandėliai yra saugomi 24 valandas per parą ir jiems vadovauja profesionalūs sandėlio darbuotojai.

Sandeliavimo paslaugos

Be prekių saugojimo, mes taip pat padedame klientams teikti įvairias sandėliavimo paslaugas, kurių tikslas yra palengvinti paskirstymo procesą ir sumažinti administracinę naštą. Esant poreikiui, mūsų profesionalūs darbuotojai:

Apžiūrėsime, atrinksime ir surūšiuosime Jūsų prekes

Prireikus perpakuosime

Jei reikia, mūsų logistikos ekspertai Jums padės atsakyti į visus, su krovinių gabenimu susijusius klausimus. Beveik trisdešimt metų siekianti HRX istorija suteiki galimybę pasiūlyti geriausias transportavimo paslaugas tiek Lietuvoje , tiek užsienyje.

Ar norite išsamesnės informacijos apie prekių saugojimą ir įvairias sandėliavimo paslaugas ? Nedvejodami susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo ir pardavimų komanda. Į visus jūsų klausimus atsakysime greitai!