Privatumo ir slapukų politika Skaityti daugiau
Nustatykite regioną: Lithuania

Greitas siuntų pristatymas Jūsų verslui.

HRX pristato siuntas į paštomatus, atsiėmimo taškus. Taip pat galima naudotis kurjerių paslaugomis Suomijoje, Švedijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Lenkijoje. Siūlome pristatymą į daugiau nei 1700 vietovių Suomijoje, 2000 vietų Švedijoje, 287 vietas Estijoje, 298 vietas Latvijoje, 350 vietų Lietuvoje ir 17000 vietų Lenkijoje.

Pristatymo laikas nuo pakuotės paėmimo Jūsų sandėlyje iki siuntos gavimo vietos yra 1-3 darbo dienos. Maksimalūs pakuotės matmenys yra 38 x 39 x 64 cm, o maksimalus pakuotės svoris iki 20 kg (Švedijoje) ir 30 kg (Suomijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Lenkijoje) arba pristatymas kurjeriu. Maksimalūs pakuotės matmenys yra 60 x 60 x 120 cm, o maksimalus pakuotės svoris iki 30 kg (Suomijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Lenkijoje).

Galimybė pasirinkti pristatymo vietą šalia gavėjo, kad būtų galima lengvai gauti siuntą. Siuntų terminalai (dirba 24/7) ir siuntų atsiėmimo punktai įsikūrę populiariose prekybos vietose ir parduotuvėse su patogiu darbo laiku (įskaitant švenčių dienas). Gavėjas bus informuotas SMS žinute ir el.paštu apie siuntą, kai ji bus pristatyta į siuntų terminalą arba siuntų priėmimo punktą ir siunta bus paruošta atsiėmimui.

Kodėl verta rinktis HRX siuntų pristatymo paslaugas?

·         Greitas ir patikimas siuntų paėmimas ir pristatymas kiekvieną darbo dieną su pristatymu į paštomatus ir atsiėmimo punktus per 1-3 darbo dienas

·         Patogus HRX užsakymų portalas, leidžiantis lengvai pateikti užsakymą vienoje šalyje ir vienoje vietoje atspausdinti siuntimo lipduką.

·         Gebėjimas integruoti užsakymą į savo IT sistemą

·         Įskiepiai (plugin’ai) jūsų internetinių parduotuvių platformoms: WooCommerce, Shopify, Prestashop, Opencard, Magento

·         Pristatymo būsenos internetu stebėjimas.