Privatumo ir slapukų politika Skaityti daugiau
Nustatykite regioną: Lithuania

Time critical transporto paslaugos. Kuo jos skiriasi nuo įprastų?

30.01 2023 Time Critical

HRX daugiau kaip 20 metų teikia time critical (liet. laikui jautrias) transportavimo paslaugas. Šias paslaugas atliekame kokybiškai ir pasiekiame vieną aukščiausių pasitenkinimo rodiklių rinkoje. Nors ši sąvoka  pasaulyje yra plačiai žinoma ir suprantama, pasitaiko atvejų, kad, bendraudami su potencialiais klientais, pastebime, jog jiems ne visuomet yra aišku, kokios tai paslaugos, kokios įmonės jomis naudojasi ir kodėl jos yra brangesnės už standartines.

Šiame straipsnyje pakalbėsime būtent apie laikui jautrias transportavimo paslaugas, aptarsime, kokie sektoriai dažniausiai jomis naudojasi ir kokia vertė sukuriama krovinio siuntėjams.

Laikui jautrių transportavimo paslaugų apibrėžimas.
 

Laikui jautrios transportavimo paslaugos – tai tokios paslaugos, kai kroviniai paimami ir pristatomi gavėjui konkrečiai numatytu laiku. Neatsiejamos šių paslaugų dalys yra individualus klientų aptarnavimas bei 24-72 valandų pristatymas.

Šias paslaugas dažniausiai naudoja įmonės, kurios savo veikloje taiko just in time (liet. paslaugos gamyba tik pagal užsakymą, nustatytam laikui) strategiją. Ši strategija plačiai paplitusi automobilių pramonėje bei  pramonėje, kuri gamina aukštos vertės arba greitai gendančią produkciją.

Laikui jautrios paslaugos taip pat aktualios įmonėms,  gaminančioms arba prekiaujančioms brangiomis žaliavomis bei produktais, kuriems dažnai reikia ypatingų transportavimo sąlygų ir greito pristatymo, nes taip yra mažinama rizika.

Nemaža dalis įmonių, net jeigu jos ir nėra priskiriamos aukščiau įvardintoms pramonės šakoms, užsako šias paslaugas, nes nori išsiskirti iš konkurentų. Naudodamosi šiomis transportavimo paslaugomis, jos siekia sukurti premium aptarnavimo lygį ir  taip parodo išskirtinį dėmesį savo klientams.

Minėtomis paslaugomis taip pat naudojasi ir įmonės, kurios netikėtai susiduria su žaliavų trūkumu gamyboje arba atsilieka nuo gamybos terminų. O tokios situacijos  pasitaiko gana dažnai, ypač per pastaruosius dvejus metus, kai dėl pandemijos iššūkių vyko nenumatyti gamybos perplanavimai. Tuomet žaliavas reikia atsivežti per greičiausiai įmanomą laiką arba skubiai pristatyti produkciją klientams, siekiant išvengti baudų ir nuostolių.

Kokia pagrindinė šių paslaugų nauda?

Nors time critical logistikos paslaugos dažnu atveju yra brangesnės už tradicines, tačiau tam yra keletas priežasčių ir papildomų naudų, kurias gauna įmonės.

Kalbant iš transportavimo įmonės perspektyvos, šios paslaugos generuoja didesnes sąnaudas, kurias išaugina keletas faktorių. Pirma, tai didesnės klientų aptarnavimo išlaidos. Šių paslaugų tinkamam įgyvendinimui, siekiant aukštos kokybės, papildomai reikia daugiau klientų aptarnavimo ir operacinių paslaugų vadybininkų. Taip pat šio tipo paslaugoms susidaro papildomos operacinės sąnaudos, kadangi, norint paimti ir pristatyti krovinius konkrečiu laiku, ne visuomet pavyksta pilnai užpildyti vilkikus, dažnai krovinius transportuoja du vairuotojai, o tai generuoja papildomas sąnaudas.

Kalbant apie naudą, kurią gauna įmonės, visų pirma svarbu paminėti sutaupytą kainą. Nors šios paslaugos yra brangesnės, tačiau kai įvertinsite visas tiekimo grandinės išlaidas –  pinigų naudojimo kaštai, greitesnis atsargų ir pinigų apyvartumas – pastebėsite, kad dažnu atveju visa tai nebeatrodo taip brangu. Kai atsitinka kritinės situacijos, gamyboje pritrūksta žaliavų arba vėluojate pristatyti prekes klientams, greitos transportavimo paslaugos būna žymiai pigesnės už gamybos prastovas ar baudas klientams už   vėlavimą.

Kita teikiamos paslaugos nauda yra susijusi su jūsų gaminamų arba parduodamų paslaugų kokybe. Jeigu jūsų marža tai leidžia arba nesate pigiausias žaidėjas rinkoje, visuomet pravartu klientams pristatyti prekes kaip įmanoma greičiau ir jų sąlygomis, nes taip galite išsiskirti iš konkurentų. Turime nemažai klientų, kurie sparčiai auga būtent dėl to, kad visada sugeba  pristatyti savo produktus užsakovams laiku, o šios strategijos viena sudedamųjų dalių ir yra greitas pristatymas.

Apibendrinant svarbu paminėti, jog įvertinus visas dedamąsias ir besikeičiančius klientų poreikius (kurie nori gauti prekes vakar), vis daugiau įmonių galėtų įsivertinti galimybes ir savo veikloje naudoti  time critical transportavimo paslaugas.

Kviečiame jus išbandyti HRX paslaugas, mes gabename pavojingus, jautrius ir nestandartinių matmenų krovinius. Krovinius į Švediją, Suomiją, Lenkiją ir Pabaltijyje pristatome per 1-3 dienas. Susisiekti su mumis galite paspaudę nuorodą žemiau ir užpildę formą.

Susisiekti su HRX Lietuva pardavimų komanda.

Kitos naujienos:

Logistikos rizikos. Kaip jas suvaldyti?

31.05 2023 Žinojimas = Galia
Logistikos valdymas – labai dinamiška ir svarbi funkcija visose organizacijose, kadangi šis padalinys dažniausiai yra glaudžiai susijęs su visais įmonės skyriais. Čia kasdien susiduriama su įvairiais iššūkiais, sudėtingomis situacijomis, kai tenka greitai priimti įvarius sprendimus. Dažnai logistikos padalinys įmonėje yra ta vieta, kurioje valdomos didžiausios rizikos. Ne veltui sakoma, kad karai yra laimimi arba pralaimini …

Keturios svarbiausios inovacijos logistikoje

31.05 2023 Žinojimas = Galia
Pastarasis dešimtmetis logistikos inovacijų srityje buvo tikrai išskirtinis. Kai kurios inovacijos jau yra plačiai taikomos, kai kurios dar tik kuriamos arba yra vystymosi stadijoje. Tačiau jau dabar matome, kad kiekviena iš šių naujovių atneša didžiulę naudą krovinio siuntėjams bei įvairias logistikos paslaugas tiekiančioms įmonėms, nes darbai atliekami greičiau, mažesnėmis sąnaudomis ir tausojant aplinką. Naujosioms technologijoms …

Išplėskite verslo galimybes. Iš naujo pažinkite Estijos rinką

Tęsiame straipsnių ciklą apie verslo plėtrą kaimyninėse šalyse. Ankstesnius straipsnius apie rinkas Švedijoje, Suomijoje bei Danijoje galite rasti čia, čia ir čia. Lietuviams Estijos rinka pažįstama jau seniai. Esame sukūrę draugiškus ir produktyvius santykius. Estija – viena didžiausių mūsų šalies eksporto partnerių, užimanti net 5 vietą. Tiesa, iki šiol į Rusiją mes eksportuodavome daugiau, tačiau …

D2C pardavimų kanalas – būdas uždirbti daugiau

26.04 2023 Žinojimas = Galia
Dauguma gamintojų savo prekes parduoda per tarpininkus, kadangi šiuo kanalu naudotis yra paprasta: nereikia investicijų, lengviau planuoti pajamas. Tačiau ši tendencija po truputį kinta ir vis daugiau gamybinių įmonių renkasi tiesiogiai pardavinėti klientams (angl. direct to consumer). Tikėtina, kad ateityje vis daugiau įmonių pradės naudoti šį pardavimo būdą. „HRX“ teikia transportavimo paslaugas gamybinėms ir e-komerciją …

Dekarbonizacija. Iššūkis sausumos transporto sektoriui

26.04 2023 Tvari logistika
Vis dažniau apie tvaresnio transporto alternatyvas kalbama įvairiuose politiniuose formatuose. Atsiranda daugiau reikalavimų ir politinių iniciatyvų, skatinančių transporto sektorių iki 2050 m. pasiekti nulines emisijas. Transporto sektorius taip pat deda visas pastangas, siekdamas tausoti aplinką, nes supranta, jog būtina ieškoti gamtai draugiškesnių alternatyvų. „HRX“ skiria ypatingą dėmesį tvarumo reikalavimams, investuoja į atsinaujinančios energetikos šaltinius. Kartu …

Kelionė elektromobilių link nebus lengva

Automobilių pramonėje vyksta viena didžiausių permainų per pastaruosius 200 metų. Kalbame apie elektrinius automobilius. Šie procesai vyksta pastarąjį dešimtmetį, tačiau dabar jie vis labiau įsibėgėja. Nors elektromobiliai, lyginant su nafta varomais, šiuo metu sudaro nedidelę dalį transporto priemonių, tačiau jų populiarumas nuolatos auga. Prognozuojama, kad nafta varomų automobilių pirkimas nuo 2025 m. pradės mažėti, o …